0
0
0

Сифони

Сифон - це пристрій, який встановлюється на водостічну систему і призначений для збору та відведення води, а також запобігання запахам від каналізації. В ванній кімнаті сифони встановлюються на ванні, умивальнику, душовій кабіні та інших сантехнічних приладах.


Основні види сифонів, які використовуються в ванній кімнаті:


Сифон для ванни: це пристрій, який встановлюється між ванною та каналізаційною трубою. Він запобігає проникненню запахів від каналізації в ванну кімнату та збирає воду з ванни, що необхідно для її стоку.


Сифон для умивальника: цей вид сифона встановлюється між умивальником та каналізаційною трубою. Він забезпечує збір води з умивальника та запобігає проникненню запахів від каналізації в ванну кімнату.


Сифон для душової кабіни: цей вид сифона встановлюється між душовою кабіною та каналізаційною трубою. Він забезпечує збір води з душової кабіни та запобігає проникненню запахів від каналізації в ванну кімнату.


Сифон для підлоги: цей вид сифона встановлюється на підлогу ванної кімнати та використовується для збору води з підлоги, яка може з'являтися під час використання ванни або душу.


Важливо вибирати сифони відповідно до потреб та особливостей ванної кімнати.