0
0
0

Комплектуючі для сифонів

0
10.0 грн.
0
56.0 грн.
0
56.0 грн.
0
58.0 грн.
Комплектуючі для сифонів
Михайло
Михайло
2024-01-11
Адаптер ANIplast для підключення зливу пральної машини 40 мм М160EU
Адаптер ANIplast для підключення зливу пральної машини 40 мм М160EU
Дуже дякую! Ніде не знайшов, тільки тут був той адаптор. Річ мала, але важлива. Вислали миттєво. Ще раз подяка!
Питання, які часто задають про Комплектуючі для сифонів

Ласкаво просимо в категорію запчастин для сифонів, де ви можете знайти все необхідне для підтримки і покращення роботи сифону. У нашому асортименті представлені різноманітні запчастини, які допоможуть уникнути неприємних ситуацій зі зливом води та забезпечать надійну роботу вашого сантехнічного обладнання.

Серед наших товарів ви можете знайти сітки-сміттєзбирачі, які допоможуть збирати великі куски сміття та захистять від забивання труб. Ми також пропонуємо кнопки для віддаленого відкриття зливу води, які зроблять процес очищення сифону більш комфортним та гігієнічним.

Наші гнучкі гофровані трубки стануть незамінними у разі необхідності заміни труб, які пошкоджені або стали малофункціональними. Пробки, які також представлені в нашому асортименті, допоможуть уникнути протікання води та забезпечать герметичність сифону.

Не менш важливою є наша продукція гумових прокладок, які забезпечують герметичність з'єднань між різними елементами сантехніки. Вони є незамінним елементом при встановленні нового сифону або заміні старої гумової прокладки.

Запчастини для сифонів від нашого інтернет-магазину СантехБосс допоможуть забезпечити гарну роботу вашої сантехніки та забезпечать її надійність та довговічність. Обирайте якісні товари за доступною ціною та забезпечуйте комфорт у своїй квартирі чи будинку.