0
0
0

П'єдестали для умивальника

0
1 419.0 грн.
3
1 099.0 грн.
1
1 839.0 грн.
П'єдестали для умивальника
Юлия
Юлия
2021-12-04
П’єдестал Cersanit DECO
П’єдестал Cersanit DECO
Покупкой очень доволен, очень быстро доставили.Спасибо!!))
Покупець
Покупець
2022-07-17
П’єдестал Cersanit DECO
П’єдестал Cersanit DECO
Дякую за швидке оброблення замовлення і оперативну доставку, планую звертатися ще. Рекомендую.
Покупець
Покупець
2022-08-26
П’єдестал Cersanit DECO
П’єдестал Cersanit DECO
Дякую магазину що не забули про мене. В наявності п"єдісталу не було, сказали зачекати біля місяця коли прийдуть в Україну, то зателефонують. Я навіть вже не чекав, що зазвонять, але подзвонили коли вже приїхали, оформили, привезли. Дуже вдячний.
Валентин АЗ
Валентин АЗ
2022-09-18
Напівп'єдестал Cersanit CARINA
Напівп'єдестал Cersanit CARINA
Брал на замену старого точно такого же пьедестала. Все четко и вовремя. Магазину спасибо.
Питання, які часто задають про П'єдестали для умивальника

П'єдестали для умивальника - це стійкий та елегантний спосіб установки умивальника в ванній кімнаті. Вони зазвичай складаються з двох частин: основи (п'єдесталу) та верхньої частини (умивальника).


Основа п'єдесталу зазвичай виготовляється з кераміки або порцеляни, і вона може бути виконана в різних стилях та дизайнах. Оскільки п'єдестали не мають жодних шаф або полиць, то вони займають мінімальний простір у ванній кімнаті, що робить їх ідеальним рішенням для невеликих ванних кімнат.


Верхня частина п'єдесталу зазвичай виготовляється з кераміки або інших матеріалів, таких як скло, мармур, граніт або метал. Її форма та дизайн можуть варіюватися від круглої до овальної, прямокутної або неправильної форми, що дозволяє підібрати під свій інтер'єр найкращий варіант.


Однією з основних переваг п'єдесталів для умивальників є їх простота та легкість у догляді. Їх легко очищати від бруду та пилу, що робить їх ідеальними для ванних кімнат з високим рівнем вологості.


Загалом, п'єдестали для умивальників - це елегантне та практичне рішення для тих, хто шукає спосіб максимально використовувати простір у ванній кімнаті. Вони можуть бути виготовлені в різних стилях та дизайнах, що дозволяє підібрати найкращий варіант під свій інтер'єр.