0
0
0

Сифони для ванн і душових піддонів

0
21 117.0 грн.
0
4 016.0 грн.
0
3 509.0 грн.
Сифони для ванн і душових піддонів
Іванка Хоролова
Іванка Хоролова
2023-06-16
Сифон Waterstal SE 3860 для душ. піддона 1 1/2″ низький з гофрою 32х32/40/50
Сифон Waterstal SE 3860 для душ. піддона 1 1/2″ низький з гофрою 32х32/40/50
Дякую за поміч в підборі підходящого сифона до мого піддона. Швидка відправка. За день був у мене.
Питання, які часто задають про Сифони для ванн і душових піддонів

Сифони для ванн і душових піддонів - це ще один важливий елемент системи водоотведення в ванній кімнаті. Вони розташовуються під душовим піддоном або ванною і забезпечують відведення води з ванни або душа в каналізаційну систему.

Сифон складається з декількох компонентів, включаючи кришку, гофровану трубу та ущільнювачі. Коли вода відходить від ванни або душа, вона потрапляє в сифон через отвір у душовому піддоні або ванні. Сифон має ущільнювач, який запобігає проникненню запахів з каналізаційної системи в кімнату. Вода проходить через гофровану трубу, яка знаходиться під кутом, щоб утворити запобіжник, що запобігає проникненню запахів у ванну кімнату. Далі вода відводиться в каналізаційну систему.

Важливо пам'ятати, що сифони потребують регулярної очистки від забруднень та волосся, щоб уникнути засмічення труб і забезпечити правильну роботу системи водоотведення. Рекомендується встановлювати сифони з високоякісних матеріалів, щоб забезпечити їх тривалу службу та запобігти протіканню води. Вибір сифона залежить від розміру ванни або душового піддону та інших факторів, тому перед вибором сифона рекомендується звернутися до фахівців або дотримуватися рекомендацій виробника.