0
0
0

Сифони для умивальника

-4%
Акція
0
6 750.0 грн.6 499.0 грн.
0
665.0 грн.
Сифони для умивальника
Покупець
Покупець
2022-01-03
Сифон для раковини Lidz (WHI) 60 06 Y001 01 (вихід 50 мм)
Сифон для раковини Lidz (WHI) 60 06 Y001 01 (вихід 50 мм)
дякую магазину за швидке відправлення. успіхів в роботі
Питання, які часто задають про Сифони для умивальника

Сифон для умивальника - це елемент системи водоотведення, який встановлюється під умивальником, щоб забезпечити правильне відведення води з умивальника в каналізаційну систему і запобігти проникненню неприємних запахів у ванну кімнату.

Сифон складається з кількох компонентів, включаючи трубу, ущільнювач та кришку. Вода з умивальника потрапляє в сифон через отвір у ньому, де вона збирається в трубі. Ущільнювач сифону запобігає проникненню запахів з каналізаційної системи в ванну кімнату, а кришка забезпечує легкий доступ до сифону для очищення від забруднень та волосся.

Оскільки сифон для умивальника може забруднюватись досить швидко, його потрібно очищати регулярно, щоб запобігти засміченню труб і забезпечити правильну роботу системи водоотведення. Для цього кришку сифону можна легко зняти, і очистити його від забруднень та волосся. Крім того, деякі сифони для умивальників мають інтегровані фільтри для утримання великих часток забруднень, що допомагає зменшити ризик засмічення труб.

Важливо пам'ятати, що правильний вибір сифона для умивальника залежить від типу умивальника та його характеристик, тому перед вибором сифона рекомендується звернутися до фахівців або дотримуватися рекомендацій виробника.