0
0
0

Інсталяції. Як вибрати? Відповідаємо на часті запитання при покупці.

Інсталяції. Як вибрати? Відповідаємо на часті запитання при покупці.

Інсталяції для унітазів, біде та умивальників.

Вже понад шістдесят років виробники інсталяцій відточують свою майстерність у виробництві даного виду продукції і разом з тим зростає кількість споживачів, що віддають перевагу підвісним унітазам і раковинам з використанням інсталяцій.

Між вибором звичайного унітазу та підвісного з інсталяцією є деякі питання, які в першу чергу хвилюють покупців:

  • Чи надійна ця система і яку вагу вона витримує? Надійність рами.

Відповідаючи на це питання можна сміливо сказати, що більш ніж надійні – адже більшість сучасних інсталяцій, їх кріплень, рам, кронштейнів розраховані на витримування навантаження більш ніж 500 кг, а сам унітаз або раковина, встановлені на інсталяції, розрахований на витримування 300-400 кг. Погодьтеся, цього більш ніж достатньо для використання у побуті. Це величезний запас міцності навіть для важкоатлетів.

  • Що буде, якщо зламається арматура бачка і як її лагодити?

Все дуже просто. Зверніть увагу на декоративну клавішу змиву. Її великий розмір забезпечує легкий доступ до всієї арматури, що знаходиться за нею. Знявши клавішу, Ви дуже просто відкриваєте собі доступ до будь-якого елементу зливної системи для її обслуговування. Арматура у більшості моделей настільки надійна і проста, що при несправності її достатньо промити теплою водою та видалити з неї наліт, поставити назад та використовувати надалі.

  • Надійність з'єднань унітазу із бачком. Чи не потече воно за стіною?

Сполучні патрубки, манжети та прокладки призначені для з'єднання унітазу та інсталяції виготовляють із високоякісних поліпропілену та гуми. І це надійна, перевірена роками розтрубна система. За своїми властивостями вона схожа на сучасну систему каналізації. Такі системи використовують у будинках, та укладають у ґрунт. Що стосується інсталяцій наша система прослужить довше, т.к. контактує лише з водою. Конструкція самого бачка виключає можливість будь-якого протікання. Вони обладнані системою аварійного переливу, що захищає нас від заливання водою у разі залипання кнопки змиву.

Крім цього всі сучасні установки йдуть зі встановленими шумо і волого ізолюючими вставками. Забезпечуючи безшумність набору води та неможливість появи конденсату, який міг би призводити до виникнення вологості та цвілі у нас за стіною.

Так само сучасний вибір моделей не обмежує нас у виборі можливості встановлення, зараз можна вибрати будь-яку зручну систему монтажу:

  • просто приховані бачки без кріпильної рами для приставних унітазів
  • окремі установки з кріпленнями до підлоги
  • установки для кутової установки
  • ультра-плоскі, низькі та вузькі - для будь-яких завдань
  • інсталяції для біде та умивальників

Сучасні моделі за своїм наповненням і якістю дуже хороші і мало чим відрізняються між собою, надалі ми їх навіть не бачимо ховаючи за стіною, і як бути покупцеві в такому питанні, по чому вибирати?

Виявляється, для нас залишається тільки вибір панелі змиву. Так так - саме панель змиву - це той елемент до якого треба поставитися відповідально, адже саме її ми бачимо кожного дня, контактуємо з нею і саме вона грає роль доступу до всієї внутрішньої начинки. Панелі (кнопки змиву)  можуть бути різні за своїм розміром і формою, кольором і поверхнею, виконаються з різних матеріалів. При покупці зверніть на це свою увагу. Під що панель повинна підходити в інтер'єрі Вашої ванної чи туалетної кімнати? Яку форму мати? Якого має бути кольору? З якого матеріалу та якої фактури має бути зроблена.

Вибирайте та отримуйте всі переваги унітазів з інсталяцією! Адже це не тільки естетика і данина моді. Це насамперед гігієнічність та зручність у прибиранні. Це економія простору та відсутність видимих ​​комунікацій. Наш магазин сантехніки СантехБос пропонує Вам широкий вибір всіх видів інсталяцій - натискай "до каталогу" і вибирай найвідповіднішу модель для свого будинку!

До каталогу


Коментарі
Схожі статті
09.08.2021
Змішувачі для кухні, ванни і душу.
Змішувачі для кухні, ванни і душу.
Перед тим як купити кран варто розуміти де він буде встановлений, в яких умовах і його пряме призначення. Так само варто звернути увагу яка поверхня повинна бути у змішувача, під що він повинен підходити або з чим поєднуватися...
09.08.2021
Поверхні мийок для кухні.
Поверхні мийок для кухні.
Кухонні мийки з нержавіючої сталі, як і будь-яка інша продукція не стоїть на місці і постійно розвивається, з'являються все нові і нові можливі варіанти дизайну, форми і звичайно ж поверхні...
15.02.2022
Змішувачі для душу. З чого виробляють? Як вибрати?
Змішувачі для душу. З чого виробляють? Як вибрати?
Трохи розповімо про змішувачі для ванни. Як вибрати оптимальний кран у свою душову, що варто врахувати.З чого вони виробляються і який матеріал надійніший?..